Майбутнє індонезійсько-українських відносин

  • Категорія запису:Випуск XIX

Юдді Кріснанді
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні

DOІ https://doi.org/10.37837/2707-7683-2018-21

Анотація. У цьому інтерв’ю Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді дякує кожному, хто долучився до святкування 73-ї річниці Незалежності Республіки Індонезія в Україні, у межах якого відбулася виставка товарів, що їх у перспективі може бути представлено на українському ринку.
Посол звертає увагу на активізацію економічного й соціокультурного співробітництва. В Україну здійснено понад 20 офіційних візитів індонезійських делегацій з різних державних установ, що спеціалізуються на таких галузях, як ІТ, фармацевтика й харчова промисловість.
Посол вважає за своє першочергове завдання залишити спадщину дружби та культурного розуміння між нашими країнами. Зокрема посольство завершило будівництво Індонезійського павільйону й саду в Національному ботанічному саду ім. М. Гришка. Також триває зміцнення контактів між народами України й Індонезії завдяки програмі вивчення індонезійської мови в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
У контексті зміцнення контактів і культурної взаємодії між народами триває активне вивчення різних можливостей співпраці, а надто у формі заснування міст-побратимів Індонезії та України. Посол мав зустрічі з мерами великих міст і головами адміністрацій областей України для поглиблення регіонального співробітництва в різних сферах.
У майбутньому посол із нетерпінням очікує зміцнення взаємодії у царинах управління й туризму. Кількість українських туристів в Індонезії за останні два роки зросла завдяки безвізовому режиму для жителів України. Посол сподівається, що такий самий режим буде надано громадянам Індонезії, які прагнуть відвідати Україну. Україна має гарне підґрунтя для зацікавлення індонезійських туристів, зокрема надзвичайно красиву природу та багату історію.
Ключові слова: Індонезія, українські туристи, Україна, індонезійська мова, зміцнення контактів, безвізовий режим.

Завантажити статтю (укр.) / (англ.)